Wyprawka do szpitala. Czy wiesz, co ze sobą zabrać?

Wyprawka do szpitala jest nie lada wyzwaniem dla przyszłych mam. Ważne, aby odpowiednio wcześnie przygotować się do tej ważnej chwili jaką jest poród. Oprócz potrzebnych wyników badań oraz środków higienicznych należy mieć przy sobie rzeczy, które pozwolą Ci na lepsze samopoczucie w szpitalu (ulubiona poduszka, szlafrok). Zanim zaczniesz planować co ze sobą zabrać, dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się ze szpitalem i zapytanie o akcesoria, które są dostępne dla mam i i maluchów (bywa i tak, że oprócz akcesoriów szpital zapewnia również ubranka, w których niemowlę przebywa po porodzie). Niestety są również takie miejsca, w których przyszłe mamy muszą o wszystko zadbać.

W trosce o Twój komfort przygotowaliśmy poglądową listę, która ułatwi Wam przyszłym mamom zorganizowanie swojej torby do szpitala. Nasza rada – oddziel swoje rzeczy od tych dla niemowlaka. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego stresu i najzwyczajniej będzie Ci się dużo łatwiej odnaleźć. Dobrym rozwiązaniem jest spakowanie się do walizki (po otwarciu wszystko będzie dobrze widoczne), ale należy mieć na uwadze fakt, że często w szpitalach nie ma dużo miejsca, więc najlepiej ograniczyć się do minimum.

 

Jeśli jesteś w momencie kompletowania swojej torby do szpitala a co za tym idzie wyprawki dla Twojego malucha – zajrzyj koniecznie do naszego sklepu online.  Znajdziesz w nim ubranka uszyte z organicznej bawełny PIMA. Sprawdź sklep online http://deareco.com i skompletuj swoją wyprawkę.